Wszyscy widzieliśmy piękny las w przyrodzie i jest on naprawdę hipnotyzujący. Drzewa, rośliny i kwiaty sprawią, że poczujesz się zrelaksowany i poczujesz, że jesteś w innym świecie.

Ale, można również stworzyć piękny las wewnątrz domu i uczynić swój dom wygląda jak naturalny las. Tak więc, tutaj zebrałem niektóre z domowych słoików, które możesz wykorzystać do uprawy roślin i kwiatów.

Zacznijmy więc od pierwszego słoika, który jest bardzo prosty i tani.

1) Słoiki na las w słoiku

Słoik jest prosty, ma mały otwór na górze i pokrywkę. Możesz też dodać do niego kilka nasion lub małe sadzonki roślin do uprawy.

2) Szklane słoiki dla lasu w słoiku

Szklane słoiki są zwykle najlepszym wyborem, ponieważ są lekkie i możesz je wykorzystać do wielu celów.

3) Drewniane słoiki dla Forest in a Jar

Drewniane słoiki są bardzo przydatne, jeśli szukasz naturalnego wyglądu dla swojego domu. Mają piękną teksturę, a także kolor drewna sprawi, że Twój dom będzie wyglądał bardziej atrakcyjnie.

4) Mason Jar

Słoiki Mason są bardzo ciężkie i są świetną opcją dla rosnących roślin.

5) Donice

Te donice mogą być używane dla wielu różnych roślin. Można również sadzić małe sadzonki lub nasiona do wzrostu.

6) Terraria

Są to jedne z najbardziej popularnych opcji dla terrariów. Terraria są bardzo proste do wykonania. Możesz dostać te na rynku lub można również zrobić je samodzielnie.

7) Słoiki z kwiatami

Słoiki z kwiatami są dość proste do wykonania i kolor kwiatów będzie wyglądać oszałamiająco.

Wnioski:

Korzystając z tych słoików domowej roboty można zachować swój dom bardziej naturalny i sprawi, że będzie on piękniejszy. Tak więc, są to jedne z najlepszych słoików, które można wykorzystać do uprawy roślin w domu.